سقف کهکشانی خودرو چیست؟

اولین بازخورد کسی که این نورپردازی را خواهد دید ابراز حیرت و شگفتی از زیبایی آن خواهد بود که این ماشین چقدر زیبا طراحی شده است…

سقف کهکشانی تشکیل شده از هزاران فیبر نوری که در انتهای آن رنگ ها قرار میگیرد و در هر چند ثانیه یکبار رنگ های آنها به آرامی جایشان را با رنگ های جدید از دست میدهند

و هر فیبر میتواند صدها رنگ تولید کند و به شکل جدیدی دیده شود.

 

برای یک ماشین بسته به بزرگی سقف و سلیقه افراد تراکم فیبر مورد استفاده قرار میگیرد…  شما میتوانید به هر شکلی که بخواهید سفارش آن را به مجموعه  بدهید….

 

سوال بعدی آن است که آیا سقف کهکشانی برای ماشین های معمولی هم قابل اجراست….

 

اما این بررسی که آیا سقف کهکشانی به هر ماشینی می آید و قابل اجرا برای تمامی ماشین های میباشد سوالی بسیار مهم است،  و باید این را در نظر داشته باشید که هر ماشینی حتی بسیار ارزان قیمت میتواند سقف ماشین خود را به صورت کهکشانی تبدیل نماید، زیرا شاید شما دوست داشته باشید داخل ماشین شما رویایی شود و لذت ببرید در جواب این سوال با اطمینان میگوییم که در هر جنس سقفی به زیباترین حالت ممکن و مهمترین کیفیت عالی این کار قابل انجام است…

شرکت لایت باران از مجموعه های طراحی نورپردازی در خودرو و ساختمان با بیش از 10 سال سابقه در این امر میتواند بهترین مشاور و راهنمای شما باشد، و این به تنهایی افتخار بزرگی برای این مجموعه خواهد بود…

به آینده بنگرید!
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله است.
مشاهده اطلاعات
روند رشد و تکامل تجارت
در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
مشاهده اطلاعات
به خود باور داشته باشید
کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان.
مشاهده اطلاعات
رویاهامو در بیداری می سازم
رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها.
مشاهده اطلاعات
پیش به سوی آینده
پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.
مشاهده اطلاعات
بالاتر از همه بنگر!
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون دارد.
مشاهده پروژه
قبلی
بعدی