نورپردازی فیبرنوری در کف %فیبرنوری در کف %سقف فیبرنوری %نورپردازی فیبرنوری

نورپردازی فیبرنوری در کف

نورپردازی استخر
فیبرهای نوری
فیبر نوری کف استخر

نورپردازی فیبرنوری در کف

یکی از کاربردهای نورپردازی فیبرنوری در کف، طراحی و ساخت سطحی پرستاره و کهکشانی لایت باران در زیر پای شماست و می توان آن را در انواع سطوح در متریال های مختلف از سنگ و سیمان و چوب و…. انجام داد.
به طور معمول فیبر نوری استفاده شده در کف دارای مقطع سایز بیشتر از 1mm بوده است که به صورت ترکیبی با سایزهای بالاتر استفاده می شود و پس از روشن کردن آن، تصویری پر از ستاره را ایجاد خواهد کرد که از مهم ترین ویژگی آن کاملا ضد آب بودن، عمر بسیار طولانی، کاملا همسطح و ظریف و بدون برجستگی بودن و…. میتوان اشاره کرد…
منابع نوری مورد استفاده در کف معمولا LED بوده و با برق 220 ولت کار می کند و منابع تغذیه شرکت لایت باران دارای قابلیت کنترل با ریموت RF و همچنین قابلیت تغییر رنگ با برنامه های مختلف از Flashing/Fade و… میباشد….

نورپردازی واترپروف
نورپردازی ضد آب
نورپردازی فیبرنوری در سنگ

نورپردازی فیبر نوری در کف

این نوع نورپردازی دارای مزیت های فراوانی بوده که از جمله زیبایی بصری و مصرف پایین و عمر طولانی و.. می باشد. نورپردازی فیبر نوری کاملا بی خطر بوده و به لحاظ الکتریسیته ایمن می باشد به این صورت که فیبرنوری باعث می شود تا تنها نور را انتقال میدهد بدون اینکه جریان برق را مصرف کند و بدون نیاز به کاسه چراغ، همان طور که گفته شد کاملا این تکنولوژی ایمن بوده و می توان به صورت طولانی مدت بدون خطر برق گرفتگی از آن استفاده نمود.
فیبر نوری این قابلیت را دارد که بر روی پارکت یا سنگ نقاط نورانی ایجاد کند و چون در مکان های مرطوب قابل استفاده می باشد برای فضای استخرها و سالن های ماساژ بسیار مناسب است و…
فیبر نوری قابل استفاده در نورپردازی های دکوراتیو مجتمع های اداری، تجاری، نورپردازی تالارها، رستوران ها، هتل ها، مراکز خرید و در کل همه محیط هایی که نور باعث معنا بخشیدن به فضا می شود، می باشد.

اشتراک گذاری: